16:25 -> 24:25

Dziś odbył się finał w hurlingu na Croke Park. Ludzi było więcej niż się spodziewałem. Na szczęście jak zwykle grzecznie ustawiali się w kolejce i czekali na tramwaj. Wszystko według zasady pierwszy przyszedł, pierwszy jedzie 😉 Po każdej większej imprezie stosujemy takie środki zapobiegawcze. Dwa przystanki przed końcowym wyrzucamy wszystkich ludzi z wozu tylko po to, żeby pustym dojechać do końca i zabrać pierwszych oczekujących. Gdy tram jest pełny, odjeżdża i podjeżdża następny ekstra wstawiony pomiędzy rozkład. Dzięki temu jest mniej stresu a i pasażerowie są bardziej mili i wyrozumiali i nie trzymają drzwi, bo każdy chce jak najszybciej dojechać do domu.

You May Also Like

About the Author: Sosq

2 Comments

  1. Ale czemu dwa przed końcówką? Rozumiem iż końcowy nie wchodzi w grę, gdyż ludzie wsiadający, nie dali by wysiąść pozostałym. Ale czemu przypadkiem nie na przed ostatnim?

    A co jeśli impreza jest w środku trasy ? 😛

  2. Dwa przed końcówką, bo przedostatni jest około 100metrów przed ostatnim przystankiem! Dziwne to ale tak jest. A imprezy zawsze są na końcowym 😉 Punkt A do punktu B masz wyznaczoną trasę tramwaju

    Wyświetl większą mapę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.