5:08 -> 13:00

No i tak już na lini zielonej mamy dwa nowe citadisy 402 ale niestety ciąglę z żółtą naklejkązolta naklejka.

I tak stoja sobie na torze a później ktoś zabiera je na kanał tylko po to żeby znów za kilka minut wystawić je na tor. A na siedzeniach jeszcze folia 😀 Pachnie n owością.folia

A na trasie znów jeździłem dziś z zamkniętymi oczami. Spać się strasznie chciało. Na drugim przystanku, jak zwykle tłoczno, wszyscy wsiedli nacisnałem zamykanie drzwi i w tym momencie matka zdecydowała sie wsiąść z 5 lotnim symen. Ona weszła, drzwi się prawie zamknęły ale synek został na zewnątrz. Łączyła ich tylko ręka. W końcu i on wsiadł ale słychać płacz. Patrzę w lusterko a ona surowym wzrokiem na mnie i mówi -Bich!! Ale nie podeszła nic nie mówiła więcej. Głupio mi się zrobiło bo mały płacze ale zasadniczo to była jej wina. No i tak napisałem w raroprcie, bo szanowna pani nie omieszkała zadzwonić ze skargą. Na przerwie podszedł do mnie Team Leader i sie pyta czy miałem jakieś zdarzenie rano? Jasne, że miałem i wszystko jeszcze zanotowałem, bo na 99% wiedziałęm, że ta pani bedzie skarżyć ;p. No ale mam nadzieję, że wszysko przejdzie bokiem. Prze ostatnie dwie godziny b yłem rezerwowy i TL wziął mnie i jeszcze jednego motorniczego na test/przypomnienie jak się robi spinanie wozów. wszystko poszło nieźle.

You May Also Like

About the Author: Sosq

3 Comments

  1. Ohh trzeba będzie się wybrać do Dublina na jakieś fotki, niech tylko FR jakąś promocję da.

  2. Witam, miałbym praktyczne pytanie:
    Masz w Dublinie tramwaje dwukierunkowe. Jak jest rozwiązany problem łączności, tzn. czy w każdej z kabin zamontowane są na stałe niezależne radiostacje czy może na końcówkach przenosisz radiostacje między kabinami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.