Apokalipsa – Dublin on Ice

Nasypało może 7cm śniegu, na ulice wyjechały „niby” 4 pługi i czymś tam posypywały. Dublinbus zawiesił kursowanie wszystkich swoich autobusów tylko MY prężnie walczyliśmy z urokami zimy niespotykanej w na zielonej wyspie. Luas kursował non stop z małymi zakłóceniami. Samochody nas blokowały na skrzyżowaniach. Na ulicach nie było śniegu ani błota tylko wyślizgany lód. Najlepsze opony teraz to takie z kolcami.  Na wszystkich drogach korki i młodzież znalazła sobie świetna zabawę. Podbiegali do stojącego auta otwierali drzwi i wrzucali kilkadziesiąt kulek do środka.

You May Also Like

About the Author: Sosq

5 Comments

  1. Niezła zabawa :))))U nas paraliż głównie w mediach, poza tym korki takie same jak zazwyczaj 😉

  2. Hehe, trzeba to przetestować w Polszy. A co do zimy, to tylko piwerwszy dzień zaskoczenie: 2,5 h zamiast 40 min. do roboty, potem juz normalnie.

  3. Tomek … u nas w nocy ,,przecieramy ” tzn odśnieżamy. Nie śpijcie w nocy !!! rano będzie łatwiej wyjechać .

  4. Słodki Jezu!! Jakby u nas ZTM „zawiesił kursowanie wszystkich swoich autobusów” to by chyba tego biednego dyrektora Rutę roznieśli na strzępy. Dosłownie 🙂 Wszystkich krajowych malkontentów będę teraz odsyłał na Twoją stronę 🙂 Bo u nas spadło 20 cm śniegu (jak na razie) i wszystko jeździ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.