Errata

Chciałem tutaj poprawić błąd, nie prawdziwą wiadomość. Po przeczytaniu kilku artykułów i całej oferty okazało się, że zaoferowano nam 2% podwyżki a nie 6% jak wcześniej pisałem, oczywiście przy zabraniu 12 dni wolnych w roku.

Irish Times – krótki artykuł       i    kolejny krótki tekst

W tym tygodniu Transdev ma „Coś” ogłosić. Wszyscy jesteśmy ciekawi co to będzie i czy faktycznie okaże się, że wycofują się z Irlandzkiego rynku. A co wtedy ? Może być różnie. Może nas przejąć państwo lub jakaś inna firma. Oby przestój nie trwał zbyt długo, bo nikt tego nie wytrzyma ani pasażerowie ani pracownicy, którzy tylko tracą za każdy dzień postoju.

You May Also Like

About the Author: Sosq

2 Comments

  1. Tramwajów nie skasują, ale płacić będą tylko tyle aby obsadzić wozy i aby ludzi nie brakowało. Jednak podziwiam was że potraficie się zjednoczyć. Prawdopodobnie będzie podwyżka cen biletów.

  2. Podglądając życie w IRA przez pryzmat blogów dochodzę do wniosku, że najważniejsze jest posiadanie własnego domku w tej IRA. Ceny w sklepach macie wyższe niż w PL ale nie aż tyle wyższe aby nie przetrwać za 2000 E. /mc . Mój zarobek w PL to niecałe 1000E netto do ręki przy nominale bez nadgodzin. Miesięcznie wydaję na utrzymanie mieszkania, +domu + benzyna do pojazdów+ żywność= równowartość tygodnia pracy nieco ponad 1000zł. Niby zostaje w portfelu trzy tygodniowa wypłata. Ale jakoś trudno mi się tych pieniędzy doszukać. Pytam sam siebie : Gdzie są Qqqqqa te pieniądze??? Gdzie one Qqqqa są ? Nie wiem ! co się dzieje z resztą pieniędzy, nie mam pojęcia. Proszę o poradę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.