Miałem sen

Tak mi się śni czasem, nie żeby co noc 😉 ale tak raz na miesiąc, że przyjeżdżam sobie do Częstochowy na weekend lub nawet na cały tydzień i idę do MPK. A tam witają mnie z otwartymi ramionami.  I proszę o zatrudnienie i dostaje zlecenie na kilka dni ;). Samej jazdy nie pamiętam. Jedynie co to bieganie po biurze.  I tak już się tych snów trochę zebrało a najlepsze jest ot, że one się kumulują i ciągle czekam na wypłatę.

Ale w rzeczywistości to pewnie by mi zamknęli drzwi przed nosem od prezesa po mechaników 😉 także gdybym chciał wrócić to pewnie do innego miasta i to incognito 😀

You May Also Like

About the Author: Sosq

1 Comment

  1. Mówił mi taki JEDEN gościu z Częstochowy, że teraz zarabiają na tramwajach 2000 €. Są wolne miejsca pracy w MPK. W jakim okresie czasowym zarabiają te 2000€ tego nie powiedział. Faktem jest już bez ściemy, jeden z moich kolegów poszedł do dyrekcji tramwajów w Częstochowie zapytać o robotę. Rozmowa była miła i rzeczowa, chcieli go od razu przyjąć gdy pokazał swoje pozwolenie z wawy. ale się nie przyjął nawet nie miał takiego zamiaru, po prostu chciał sobie pogadać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.