Nowy rok

Nowy rok tuż za pasem. Grafik na koniec grudnia już się pojawił. I tak moi mili, nie załapałem się na tramwaj nocny 😉 za dużo chętnych było a i ja nie miałem wielkiej presji pracować extra.

Niestety wigilię rozpoczniemy dopiero po 21 czasu lokalnego, ponieważ o 20:44 kończę zmianę. Większość z Was będzie już po kolacji i po rozpakowywaniu prezentów itd. Mam nadzieję, że chociaż dzieci wytrzymają do mojego powrotu i, że zdążę zobaczyć ich radość z rozrywania paczek.

Jest jednak małe pocieszenie. Sylwester i Nowy Rok wolne.

A co na torach? A no: „…same sh** ” jak to mówią.  Kolega po śmiertelnym potrąceniu chce wrócić do pracy ale firma go nie chce tak szybko,  jakiś graficiarz znów zaatakował tramwaj – tym razem na czerwonej i to dużo większy malunek lub akt wandalizmu niż ostatnio.

You May Also Like

About the Author: Sosq

3 Comments

  1. Czyli Tomaszu nie jest źle a wręcz bym powiedział, że jest dobrze bo o której miałbyś Wigilię gdybyś kończył o 25:55 ??? :))))))

  2. Witaj ! Tomuś jeżeli masz chwilkę czasu napisz czy macie URLOP NA ŻĄDANIE ! My mamy w roku 4 dni i trzymamy na takie różne okazje. A jak jest to jest z tym urlopem na telefon u ciebie ? o i jeszcze jedno. Czy można odbierać godziny nadliczbowe jako wolne dni {wolny czas}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.