Przebezpieczni odc. 2

Na odcinku od Redcow do Redcow Hotel tory są na moście i tzw fourfoot* jest dziwnie głęboki na około 1 metr i nie zasypany tłuczniem. I jakiś gość wpadł na pomysł, żeby położyć się własnie tam i poczekać na przejeżdżający tramwaj. Zrobił pewnie kilka fotek, może ktoś jakiś filmik nakręcił, nic się nie stało. Chyba chciał poczuć się jak mechanik i zajrzeć pod spód. Z tego powodu mamy teraz ograniczenie do 30km/h. Dlaczego? Nie wiem, czyżby on nadal tam leżał? A może ktoś wie, że położy się znów. Muszę sięgnąć języka wyżej dlaczego zredukowali nam prędkość o 20km/h.  Motorniczy który przejechał nad delikwentem dostał pracownika miesiąca za „opanowania w trakcie ciężkiej sytuacji i stresu”

 

*fourfoot (cztery stopy)-przestrzeń między szynami tego samego toru

sixfoot (sześć stóp)- przestrzeń między wewnętrznymi szynami torów, prościej między torami

You May Also Like

About the Author: Sosq

2 Comments

  1. pracownik miesiąca ….ufff jestem w szoku, powinni mu raczej zabrać premię hehehe! Ale to może był ktoś z wawy np spiderman. Czy wasze służby nadzoru posiadają radar ? bo jeżeli nie to ignorujcie ten znak ograniczenia.

  2. Też uważam, że powinien zostać ukarany. A co do radarów to u nas nie ma nadzoru. Jest coś gorszego. Losowo wybierany tramwaj dziennie i sprawdzany tachograf i monitoring. I tak się dostało przez przypadek jednemu z kolegów, bo przejechał na „późnym zielonym” A znaleźli go przez przypadek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.