Telewizyjnie

Jakiś czas temu ekipa telewizji Polsat Play zawitała do Dublina, poszukiwali Polaków z którymi mozna by zamienić kilka słow i zobaczcie kogo spotkali na ulicy.

You May Also Like

About the Author: Sosq

5 Comments

  1. Gratulacje. Miło było pooglądać i posłuchać na żywo. Blog tego nie odda.

  2. Polski motorniczy nawet za całą pensję nie jest w stanie opłacić mieszkania w Dublinie. Ciekawe ile wynosi czynsz w takim własnościowym ,,M,, ? Jestem pod wrażeniem. Czekam aż pan TUSEK zrobi mi Irlandię w kraju nad Wisłą. Ale czy tego dożyję ? Lecz pan TUSEK zarabia więcej niż motorniczy w Irlandii więc miejmy nadzieję że będzie lepiej. A może lepiej nie mówić kiedy. U nas we firmie ochroniarskiej płacą 6,50zł / h . To ile stuleci musi pracować taki w PL aby zarobić tyle co ten w IR. ??? Super filmik . Pozdrawiam !

  3. Krzycho, czynszu jako tako nie ma. Płacisz swój kredy i jak go spłacisz to jest twoje i oprócz opłaty rocznej w wysokości około 1200€ nie płacisz nic więcej. Jedynie musisz opłacać dodatkowo prąd i gaz. Za wodę dopiero od przyszłego roku pierwszy raz w historii Irlandii rząd będzie pobierał opłatę.

  4. Bardzo miło było Cię zobaczyć.
    O kolorowych drzwiach czytałam inną historię: po śmierci królowej Wiktorii na znak sprzeciwu przeciw ogłoszonej żałobie, którą należało manifestować na każdym kroku, Irlandczycy pomalowali drzwi na kolorowo.
    Pozdrawiam.
    PS. Może kiedyś spotkam Cię w tramwaju?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.