Wypadek

Jak ja lubię te czasy kiedy wiadomości rozchodzą się z prędkością błyskawicy i możemy być świadkami wydarzenia prawie na bieżąco. Wypadek wydarzył się rano. Dwie godziny później miałem telefon od kolegi z Polski(!) że był wypadek i filmik na youtubie 😉 kilka minut później już go oglądałem.
Wygląda tragicznie, tramwaj uderzył w skip, taka ciężarówka z metalowym dużym koszem na śmieci.
Rozmawiałem z motorniczym. Wszystko z nim OK, kilka siniaków nic poważnego.
A dowiedziałem sięo tym wszystkim późno ponieważ sam jestem na zwolnieniu, jakiś ból pleców się wkradł po przestawieniu zwrotnicy i jak na razie mam 2 tygodnie odpoczynku.

You May Also Like

About the Author: Sosq

5 Comments

  1. Hej zycze zdrowia.
    I tu mam pytanie. Czy veola daje wam jakis preferencyjy urlop zdrowotny czy placone masz z socjala za ten czas?

  2. No nareszcie jakiś dzwon w tej niderbajlandi. Ale taki fajny tramwaj trafił na fajańsiarza … ufff pewnie było trochę smrodu.

  3. Tak przy okazji pytanie: ILE DNI TRZEBA U WAS CHOROWAĆ ABY Z ROBOTY WYWALILI NA BRUK ? Tak czy owak wracaj do zdrowia ! ale czasem też i warto poleżeć.

  4. no więc social płaci to co ma zapłacić a resztę dopłaca firma do 6 tygodni a jak wypadek w pracy to do 26tygodni. Po tym okresie wartość świadczenia wypłacana przez pracodawcę spada o połowę 😉 Czyli zasadniczo tracę tylko pierwsze trzy dni.

  5. Krzycho, niedawno do pracy wrócił gość który był na zwolnieniu blisko 5 lat. Oczywiście nikt mu tyle kasy nie wypłacała (chociaż kto to wie) i pracuje nadal zadowolony. Jest kilka osób które chorują ciągle. Przychodzą na miesiąc do pracy a później 5 miesięcy na zwolnienie. Zasadniczo wygląda to tak, że pierwsze trzy dni na zwolnieniu nie dostajesz kasy, przez co wyeliminowane są zwolnienia krótkotrwałe, bo się nie opłaca 😉 a później już leżysz w domu i liczysz kasiorke 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.