Youtube

Masakra, na szczęście nie u nas. Ale i tu może się zdarzyć, szczególnie na odcinku James’s do Fatima

You May Also Like

About the Author: Sosq

6 Comments

  1. Tomek !!! dlaczego udajesz ??? czemu nie chcesz powiedzieć ludziom prawdy ? To przecież ja kupuję waszą zajezdnię. Nie wiedziałeś o tym ? naprawdę nie wiedziałeś ? czy tylko tak udajesz ? To ja będę waszym menagerem, a nowe stanowisko dla ciebie obgadamy przy piwie.

  2. Ja nie mogę powiedzieć im całej prawdy. Wiesz jak by to niektórzy przeżyli? Zacząłem klepać monety tak jak mi radziłeś z puszek po piwie i idzie mi całkiem nieźle. Teraz jeżdżę, zarabiam 30tyś € na miesiąc ale wszystkim mówię, że mniej bo by mnie zjedli żywcem razem z moją żoną. Z resztą te pieniądze rozdaje na lewo i prawo bo tutaj się za nic nie płaci a w sklepach można brać z półek co chcesz ale nie mogę udźwignąć dużo.

  3. Możesz doprecyzować? Nie bardzo rozumiem, żona byłaby w tym przypadku jedzoną czy jedzącą?

    Co do sklepów, ostatnio popularne są u nas takie płaskie platformy na kółkach, z rączką. Można na nich wywozić całe sklepowe półki, co znacznie skraca czas zakupów.

  4. Tomek !!! gdy się będziesz dobrze starał, to zostaniesz kierownikiem zajezdni. Proponuję pensję na początek 60 tysi Euro … Połowa motorowych z zajezdni R4 Wawa, jest chętnych do pracy w Dublinie. Damy radę , ja ci to mówię. Stawiam na Irladię !!! spoko! To kiedy podpisujemy kontrakt ?

  5. Żona była by jedzącą, mało to sensowne ekonomicznie ale wiesz jakie są kobiety. A teraz jest przekonana, że dostaje mniej niż 10% z tej kwoty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.