Zamknięta linia

W sobotę, niedziele i poniedziałek cześć lini czerwonej była zamknięta. Jeździliśmy od The Point do RedCow. Przystanek Belgard został zamknięty ponieważ montują zwrotnice, trzeci tor itd, ponieważ już w przyszłym roku kolejne przedłużenie tym razem do City West.  Okazało się, że budowlańcy się nie uporali i linia jest zamknięta jeszcze we wtorek i środę.

Niektórzy motorniczowie pytali się co ustawić na wyświetlaczu, znaczy ostatni docelowy przystanek. Dyspozytor nakazał ustawić RedCow ponieważ tam kończyły tramwaje a dalej autobusy zabierały pasażerów i wiozły na dalsze przystanki i dojeżdżały do końca czyli do Tallaght. Ja ustawiłem Tallaght. Niektórzy mi mówili że mam źle ustawione. I teraz pytanie.

Linia jest od punktu A do punktu Z, przesiadka w punkcie X. Jesteś turystą, masz za zadanie dojechać do punktu Z, podjeżdża tramwaj i na tablicy ma X. Nie wsiadasz, podjeżdża następny to samo i tak dalej i dalej i dalej. Więc szukasz innego środka lokomocji.  Więc jako motorniczy co byś ustawił na swoim banerze?

You May Also Like

About the Author: Sosq

2 Comments

  1. Mylne założenie. Turysta ma mapę i zna język. A w razie czego pyta się motorniczego: „co jest, kurwa?” 🙂

  2. Tutaj turysci nawet nie wiedza gdzie jest przystanek 😉 i probuja mnie zatrzymac na srodku drogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.