Zielona Sandyford do Brides Glen

Na koniec roku jeszcze jeden filmik. Nowa linia na zielonej, od Sandyford do Brides Glen. A w piątek wylot do Polski. Także telefony w dłoń, numer mam ciągle ten sam. Dajcie znać, znajdę dla każdego trochę czasu 😉


You May Also Like

About the Author: Sosq

4 Comments

 1. Ciekawie wygląda ten zakręcający wiadukt, ludzie tam nie łażą, widzę… co do porównania,to oczywiście mogę mówić tylko o warszawskich, powiem Ci, że z tymi którymi jeździsz można porównać tylko najnowsze Pesy. Reszta pomijając obiekty muzealne, które jeździły jeszcze przed moim urodzeniem – nadal bardzo słabe pod względem komfortu jazdy i hałasu.

 2. Po wiadukcie nie chodzą bo nie ma w sumie dobrego dojścia. A co do tramów, są dość nowe 😉 tegoroczne wiec pulpit faktycznie podobny do Pesy. A w Częstochowie sam jeździłem 105Na i 102N, faktycznie zabytki

 3. 1) Czemu w Sandyford tor na wprost do zajezdni jest zamknięty? Nie lepiej mieć dla wjazdy do zajezdni, niż cały ruch prowadzić przez tor środkowy?

  2) W Sandyford środkowy przystanek jest wykorzystywany dwukierunkowo?

  3) Czemu te 2 przystanki na nowej trasie są zamknięte?

  4) Czemu taż stosujecie „gołe” tory na ławie betonowej, a za chwile tory zalane po główki szyn betonem. Choć cały czas jest to wydzielone torowisko.

 4. Ad1.ten tor nigdy nie był używany,zrobiony chyba w razie extra katastrofy i prowadził tylko do ślepego toru, czyli zawracanie. A tory wjazdowe do zajezdni prowadzą przez środkowy.
  Ad2.Sandyford Centtral, dokładnie się nazywa i jest wykorzystywany dla tramwó jeżdżących miedzy SSG(st.stephens green) a SDY(sandyford) i z tego przystanku tezż wjeżdżaja do zajezdni tramy z Brides Glen.
  Ad3.Nie wiem czemu zamknięte.Nie ma nawet chodników do tych przystanków, w okół tylko płoty. Miały tam być centra handlowe itd ale przyszła recesja i pożarła wszystko
  Ad4 Też mnie to zastanawia. Może gołe tory są tylko na mostach,wiaduktach, są lżejsze a całkowicie zalane są na ubitym gruncie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.