Zmiana trasy

plakat
Plakaty już rozwieszone. Od 21go Maja na okres dwóch miesięcy zostanie zamknięta część trasy tramwajowej od Jervis do The Point. Będziemy zawracać pomiędzy przystankiem Jervis a główna ulicą O’Connell Street. Specjalnie do tego celu zostanie skonstruowana platforma do zawracania, takie samo miejsce do zawracania jak znajduje się na Abbey Street czy Smithfield lub Blackhorse tyle, że to będzie inne bo będziemy najeżdżać na tory i w górę…kilka centymetrów ale zawsze coś ;). Może licencja pilota by się przydała :D:D
Tu pojawia się mały problem. Z powodu „włoskiego strajku” niestety nie zostaliśmy przeszkoleni do tego typu manewru i nie wyrażamy na niego zgody. Przez zamknięcie części trasy będzie potrzeba mniej tramwajów czyli rozkłady (brygady) też się pozmieniają. Na to też nie wyraziliśmy zgody i będziemy pracować zgodnie z starymi rozkładami. No chyba, że cos się zmieni lada dzień..
No właśnie, może coś drgnie. W końcu uformował się rząd w Irlandii jest nowy-stary Premier i nowy Minister Transportu. Wczoraj też za zamkniętymi drzwiami, po cichu bez wiedzy wielu ludzi odbywały się jakieś burzliwe negocjacje między zarządem a agencją rządową, która zleca nam przewozy. Czyżby przełom ???
plakat2

You May Also Like

About the Author: Sosq

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.