16:18 -> 1:11

Dziś system padł. Na każdym skrzyżowaniu musieliśmy sie zatrzymywać i czekać na światło. Jeśli wszystko działa to zaraz po zamknięciu drzwi naciskasz przycisk RTS i światło w ciągu 5sekund załącza sie dla ciebie a gdy przejeżdża sie przez skrzyżowanie pętle indukcyjne są umieszczone odpowiedni wcześniej i wystarczy tylko troszkę zwolnic do 25km/h i bezpiecznie przejechać na zielonym. Dlatego czasem to my tramwajarze sterujemy ruchem na ulicy heheheh;)
A dziś DCC (Dublin City Council) coś kombinowali i niestety zostaliśmy pozbawieni władzy, na szczęście CCR załączał dla każdego światło jeśli staliśmy za długo. Ale pomimo tego nie uniknęliśmy opóźnień, każdy wyjeżdżając już poza strefę ściśle miejska miał około 3 minuty w plecy.

Po godzinie 21 gdy wjeżdżałem na ostatni przystanek zaraz po zatrzymaniu podbiegł do mnie strasznie zmartwiony pasażer, który zgubił torbę. Kilka minut wcześniej motorniczy przede mną znalazł właśnie te torbę. Od razu powiadomiłem CCR ze bym potrzebował te torbę bo gość wraca do siebie do innego kraju i jutro już nie będzie mógł jej odebrać. Kilka przystanków dalej motorniczowie wymienili sie znaleziona torba i kolejna zguba trafiła do właściciela.

You May Also Like

About the Author: Sosq

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.