Tramwajowy.pl

  • 5:08 -> 13:00

    No i tak już na lini zielonej mamy dwa nowe citadisy 402 ale niestety ciąglę z żółtą naklejkązolta naklejka.

    I tak stoja sobie na torze a później ktoś zabiera je na kanał tylko po to żeby znów za kilka minut wystawić je na tor. A na siedzeniach jeszcze folia 😀 Pachnie n owością.folia

    A na trasie znów jeździłem dziś z zamkniętymi oczami. Spać się strasznie chciało. Na drugim przystanku, jak zwykle tłoczno, wszyscy wsiedli nacisnałem zamykanie drzwi i w tym momencie matka zdecydowała sie wsiąść z 5 lotnim symen. Ona weszła, drzwi się prawie zamknęły ale synek został na zewnątrz. Łączyła ich tylko ręka. W końcu i on wsiadł ale słychać płacz. Patrzę w lusterko a ona surowym wzrokiem na mnie i mówi -Bich!! Ale nie podeszła nic nie mówiła więcej. Głupio mi się zrobiło bo mały płacze ale zasadniczo to była jej wina. No i tak napisałem w raroprcie, bo szanowna pani nie omieszkała zadzwonić ze skargą. Na przerwie podszedł do mnie Team Leader i sie pyta czy miałem jakieś zdarzenie rano? Jasne, że miałem i wszystko jeszcze zanotowałem, bo na 99% wiedziałęm, że ta pani bedzie skarżyć ;p. No ale mam nadzieję, że wszysko przejdzie bokiem. Prze ostatnie dwie godziny b yłem rezerwowy i TL wziął mnie i jeszcze jednego motorniczego na test/przypomnienie jak się robi spinanie wozów. wszystko poszło nieźle.

  • 5:00 -> 14:00 RedBull doda ci skrzydeł

    Powiadam  Wam ze 4h snu to stanowczo za mało. Ledwo wstałem o 4:10 a oczy miałem jak zasypane piachem. No ale dojechałem na zielona i zaraz 15 po 5 zrobiłem pierwsza rundkę. Przyjechał kolega na rowerze no i się spocił troszkę a ze miał wyjazd za 10 min to stwierdził ze nie zdąży bo musi jeszcze wziąć prysznic. No i się zapytał czy nie pojadę pierwszej rundki za niego bom ja rezerwowy. I tak nie było co robić wiec dlaczego by nie 😉 A gdy wróciłem na zajezdnie miałem jeszcze do zrobienia 5 ruchów. Znaczy przestawić wozy z jednego toru na drugi :/ Zasadniczo nie wiem po co bo każdy wyjeżdżający by sam to zrobił no ale może dyspozytor chce bym zgubił kilka kilogramów latając po zajezdni 😉 No i wypiłem dwa redbull’e bo tyle automat wyrzucił jak go kopnąłem. Zasadniczo można to nazwać kradzieżą ale jest źle zabezpieczone a przyznacie sami, że jak mozna mieć cos za darmo to po co płacić. Nasze mieszkanie też było źle zabezpieczone i też się włamali tylko że oni sprzęt wzieli pewnie na handel a ja biorę doping 😉 na własne potrzeby, żeby nie stwarzać zagrożenia na drodze i być czujnym

  • 11:53 -> 20:44

    Zostałem pouczony przez Krzycha 😉 że ludzie lubią oglądać a mniej czytać 😉 więc kilka fotek dziś. A poza tym jak to w pracy. Przejeżdziłem, nie było źle, bez większych stresów.

    Pani kanar -> kanarzyca 😉 w dość ciekawym upierzeniu i Foto drugie: blokowany przez TAXI

    kanarzyca

    blokowany przez toyote

  • 16:05 -> 22:42 Dublin junkies i kolizja

    Dziś były dwa zatrzymania na trasie. Do południa gdzieś był pożar i tramwaje kursowały tylko na części trasy. A o godzinie 17 była kolizja dwóch autobusów i tramwaju. No i tak się złożyło, że to było zaraz za mną. Jak tylko usłyszałem w radiu, że coś jest nie tak zwolniłem i jechałem jakieś 4 minuty na opóźnieniu, żeby zabrać jak najwięcej ludzi. Chociaż dziś i tak nie było tragedii bo czwartek więc sklepy dłużej czynne bo aż do 21 i ludziki po pracy zostają na zakupach więc tłum jest trochę rozładowany. Gdzieś późnym wieczorem wsiadło dwóch meneli. Jeden z nich wsiadł i zgasił papierosa na drzwiach. później otworzyli puszkę piwa i już n ie wytrzymałem. Przez mikrofon powiedziałem, żeby wysiedli. A on powoli schował puszkę i powiedział że nie pije tylko ją trzyma. Jebane lumpy. A poniżej film który pokazuje jak oni wyglądają, mówią i się zachowują. Jest to część z pełnometrażowego filmu który polecam. Uśmiałem się po pachy jak go oglądałem.

    -Da teli is nois (that tele is nice)- ten telewizor jest ładny

    -Je (yeah)- tak

    -Guu pikcza, isyny?(good picture, isn’t?) – dobry obraz nie?

    itd……..

    Świetnie gadają „po tutejszemu” prawdziwe Dublińskie chłopaki